Gajdošová 16. v pretekoch Svetového pohára v triatlone v Karlových Varoch

Slovenská reprezentantka Romana Gajdošová skončila na 16. mieste v pretekoch Svetového pohára v triatlone v Karlových Varoch.
Zvíťazila Češka Vendula Frintová (2:09:08 h), za ktorou najlepšia Slovenka zaostala o 4:57 min. V konkurencii 55 pretekárok bola aj ďalšia Slovenka Ivana Kuriačková, ale preteky nedokončila. Podľa oficiálneho portálu Slovenskej triatlonovej únie Kuriačkovú neoprávnene stiahli z trate dve kolá pred koncom cyklistickej časti. "Rozhodca si pomýlil tri pretekárky jazdiace za Ivanou s vedúcou skupinou. Po zistení skutočného stavu jej rozhodca oznámil, že môže v pretekoch pokračovať, no strata približne 3 minúty spôsobená vysvetľovaním problému bola príliš veľká a Ivana sa rozhodla v pretekoch nepokračovať," napísal portál triathlon.sk.

25.8.2019   /   Bleskovky   /   Autor: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.