AKVATLON: Marek Pavuk na multišportových MS v Pontevedre šiesty medzi mužmi do 23 rokov

Slovenský reprezentanta Marek Pavuk obsadil 6. miesto v kategórii mužov do 23 rokov na majstrovstvách sveta ITU v akvatlone v španielskej Pontevedre.
PONTEVEDRA 2. mája - Dvadsaťročný člen klubu ŠK Aquasport Levice skončil medzi mužmi celkovo na 25. priečke, po plaveckej časti mu patrila výborná 6. pozícia. Zlaté medaily si v elitných kategóriách vybojovali Rostislav Pevcov z Azerbajdžanu a Poľka Alicja Ulatowská.

Štvrtková súťaž v akvatlone bola súčasťou multišportových majstrovstiev sveta Medzinárodnej triatonovej únie (ITU), ktoré vyvrcholia v sobotu.

3.5.2019   /   Bleskovky   /   Autor: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.