Prihlásiť
behame.sk

Takmer 450 mládežníkov zabojuje v Osrblí o svetové medaily

V Brezne-Osrblí sa oficiálne začnú majstrovstvá sveta juniorov a kadetov v biatlone
20.2.2017

MS: Kuzminová: "Premotivová a nedostatočne pripravená je najhoršie spojenie"

Verila som si, cítila som sa na niečo viac a veľmi som sa snažila," povzdychla si dvojnásobná olympijská víťazka po 22. mieste v "mass-štarte
19.2.2017

Dahlmeierová s piatym zlatom, P. Fialková v Top 10

Nemka v "mass-štarte" v Hochfilzene v závere predstihla dlho vedúcu Američanku Susan Dunkleeovú, tretia skončila Fínka Kaisa Mäkäräinenová
19.2.2017

Dahlmeierová víťazne aj vo vytrvalostných pretekoch

Zo slovenského tria bola najlepšia 27. Paulína Fialková
15.2.2017

Razia u Kazachov na prahu MS v Hochfilzene

Súčasťou policajnej akcie bolo odobratie vzoriek moču a krvi pretekárom kontrolórmi národnej antidopingovej agentúry NADA Austria v koordinácii s Medzinárodnou biatlonovou úniou
9.2.2017

MEJ: V šprinte v Česku zlato pre domácu Davidovú

Slovenka Veronika Machyniaková obsadila 74. priečku, krajanka Laura Chovanová figuruje na 85. pozícii vo výsledkovej listine
4.2.2017

Skjelvik víťazne v stíhačke v Osrblí, Kazár 6.

Druhý s odstupom 14,5 sekundy skončil Nórov krajan s minulosťou olympijského víťaza a osemnásobného majstra sveta a prítomnosťou rekonvalescenta Tarjei Bö, ktorý so štartovým číslom šesť doplatil dve chyby na tretej streľbe
4.2.2017

ME: Starychová s druhým zlatom, I. Fialková v stíhačke 10.

Terézia Poliaková sa musela uspokojiť s 32. miestom, klesla o tri priečky v porovnaní so štartovým číslom